Rekonektivní léčení na dálku

Rekonektivní léčení na dálku přináší stejné výsledky jako osobní sezení. Na vzdálenosti nezáleží, nesnižují se žádné účinky. Vše ve Vesmíru je napojeno. Pracujeme s energií, světlem a informací, což znamená, že sezení se může uskutečnit, ať jste na druhé straně místnosti nebo na druhé straně světa. Frekvence Rekonektivního léčení nejsou omezeny naším omezujícím pojetím prostoru nebo vzdálenosti.  Nemusíte věřit procesu aby to fungovalo, potřebujete jen ochotu cítit se lépe.

Sezení na dálku je vhodným řešením pro ty, kteří bydlíte daleko, pro děti, zvířata, lidi, kteří nemohou cestovat nebo jsou v nemocnici.

Informace o sezení:

Sezení na dálku trvá přibližně 30-35 minut a obvykle je doporučováno jedno až čtyři sezení.  

Během sezení je nejlepší, když si lehnete nebo se pohodlně posadíte. Pak už jen zavřete oči a odpočíváte. Opusťte všechna konkrétní očekávání a jen buďte otevřeni čemukoliv, co přijde. Je lepší nebýt nijak aktivní, nemodlit se, nemeditovat, neprovádět žádné vizualizace, nebo se snažit řídit samotné sezení. Věřte, že obdržíte přesně to, co v daný moment potřebujete.

Distanční sezení stojí 105.00 EUR nebo 2.900 Kč. Platba probíhá předem.

Prosím o úhradu distančního Rekonektivního léčení prostřednictvím PayPal online service,případně bankovním převodem.  Platbu můžete provést přímo kliknutím na  "buy now" na konci stránky. Prosím, zvolte si nejprve vhodnou měnu.  (nemusíte mít PayPal účet):

Pokud se chcete objednat vy osobně nebo chcete objednat někoho jiného, prosím, kontatujte mne na telefonu nebo mailem. Spojím se s vámi a dohodneme si vyhovující termín.


Currency/Měna

Kontaktujte nás/ Contact us


Kontakt

Zuzana Youngová Harmonizační studio Osm
Srbská 2, Praha 6
(420)725 324 854 zuzanayoung@seznam.cz